Darina

HEAT program jsem objevila před sedmi lety a na první hodinu si pamatuju velmi živě. Říkala jsem si, že je to pěkná makačka, ale když jsem se řídila rady instruktora, brzy jsem zjistila, že se dá celá lekce lehce zvládnout. Postupně jsem přestala mít obavy, že bych nezvládla náročnější techniky a celému programu maximálně propadla. Přibližně po pěti letech se mi naskytla příležitost se posunout zase o kus dál a věnovat se HEAT jako instruktorka. Brzy jsem po LEVEL I absolvovala i LEVEL II, abych své hodiny mohla připravit pro klienty co nejpestřejší. Velkou pozornost věnuju výběru hudby, protože bez té správné to „prostě nešlape“.

Na HEAT programu se mi líbí to, že je dostupný všem klientům bez ohledu na jejich věk či kondici. Člověk během krátké doby vydá velké množství energie, vyplaví endorfiny a může jít domů s dobrým pocitem. Mám zkušenosti s klienty, kteří si během krátké doby při pravidleném navštěvování HEAT programu výrazně zlepšili fyzickou kondici s odpovídajícím váhovým úbytkem. To je pro mě ta hlavní odměna, když vidím, jak se ve svém těle cítí dobře a posouvají své hranice dál.

HEAT program bych doporučila všem, kteří pro své tělo chtějí udělat něco dobrého. Nejdůležitější je začít a pak se pro ně může stát HEAT program závislostí, tak jako pro mě.