Liftea a velká letní hra

… Když příroda pomahá!!!
Společnost LIFTEC CZ a.s. byla založena v roce 1991 jako rodinná firma, distribuční společnost pro farmaceutický a drogistický trh v České republice i na Slovensku.
V posledních deseti letech se věnujeme  vývoji vlastní značky přírodní kosmetiky a doplňků stravy Liftea. Od samého počátku spolupracujeme s odborníky z oblasti lékařství, bylinářství a zdravé výživy. Více na www.liftea.cz.
Vybíráme pro vás to nejlepší z darů přírody
 Fascinuje nás nepřeberné bohatství přírody. Ta mnohost tvarů, vůní, barev, energie a blahodárné síly. Přírodní cykly a přirozené změny. Nekonečný koloběh života, usínání a znovuzrození. Se zatajeným dechem otevíráme staré herbáře a hledáme nejúčinnější řešení pro podporu zdraví, krásu, relaxaci a péči o sebe.  Objevujeme a dále zkoumáme sílu tradičních rostlin, jejich jedinečnost a přínos pro lidi. Prostupuje každým výrobkem, který jsme vyzkoušeli a pečlivě vybrali pro vás.
✤ S respektem k našim zákazníkům.
✤ S respektem k přírodě.

Přírodní produkt nepoznáte podle květiny na obalu. Vždy se orientujte podle složení.

✤ V přírodním produktu nemají co dělat chemické látky, jako jsou syntetické konzervanty, barviva, nebo emulgátory.
✤ Obsahuje kvalitní, přírodní suroviny, pěstované a sbírané v čistých oblastech, ideálně v podmínkách ekologického zemědělství.
✤ Přírodní produkty nejsou testované na zvířatech.
✤ Nezatěžují lidský organismus, k jeho zdravému fungování a k péči o něj přispívají jemným a přirozeným způsobem.

V dnešní době plné škodlivých vnějších vlivů a podprahového stresu se řada lidí obrací k přírodě. Dopřejte si ji nejenom v podobě výletů nebo procházek, ale také tím, že se příroda dostane do vaší domácnosti a koupelny. Podle naší zkušenosti jeden přírodní produkt nestačí. Pokud chcete zažít odlehčení, více energie a lepší pocit ze života, je ideální pečovat o sebe přírodně od hlavy až k patě.