Koruna Strašnické Himálaje

O skutečné koruně Himálaje

Čtrnáct nejvyšších hor naší planety, čtrnáct velikánů, přesahujících svojí výškou hranici osmi tisíc metrů. Stanout na všech jejich hlavních vrcholech! Výzva, která budila, budí a bude budit respekt v každém horolezci, který upíše svoji duši těm nejvyšším horám. Meta, které dosáhlo bez kyslíkových přístrojů zatím jenom 15 horolezců z celého světa. Spousta těch, kteří se za tímto snem vydali, ho nikdy nedosáhne. Cesta dalších navždy skončila za hranicí věčného ledu a sněhu. Desítky pokusů, kdy se člověk vydává do tzv. „zóny smrti“. Extrémní klima, mráz, vichřice, ale také jenom třetina kyslíku oproti tomu co dýcháme tady dole. Ve skutečnosti ale vlastně nejde jenom o štíty Himálaje. Čtyři klenoty této koruny se tyčí v pohoří Karakoram, severozápadně od Himálaje.
(převzato z www.radekjaros.cz)

Jak Korunu a místo na zdi slávy ulovit?

    1. 1.  Na recepci si vyzvedněte svou osobní Kartu objevitele a vyplňte jméno/přezdívku/pseudonym. Je přitom dobré myslet na to, aby i ostatní měli šanci uhodnout, kdo je kdo.

Kartu nechávejte na recepci.

    1. 2.  Sbírejte razítka do Vaší karty za účast na každé unikátní aktivitě v našem fitku. Unikátní aktivita = dosud neobjevená kombinace druhu cvičení a instruktora. První razítko tedy získáváte automaticky na jakékoliv lekci u jakéhokoliv instruktora, ale další pouze půjdete-li na stejný typ cvičení k jinému instruktorovi, nebo ke stejnému instruktorovi na jiný druh aktivity. (příklad: Když půjdu na HEAT k Jirkovi, dostanu razítko. Ale další získám od Jirky jedině, když půjdu na jeho lekci Tabaty, nebo na HEATu jiného instruktora.) Razítka lze dále získat za účast na speciálních akcích typu Maratony, Vzdělávací semináře, Kreativní dílny, apod.

    1. 3.  Cesta za korunou Himálaje má tři úrovně – po pěti, deseti a čtrnácti úspěšně zdolaných výzvách. Návštěvník základního tábora – získává na své konto v rezervačním systému 20 bonusových kreditů, za deset razítek si Stavitel výškového tábora připíše na konto dalších 40 kreditů a hlavní odměnou pro Krále/Královnu Strašnické Himálaje je kromě neutuchajícího obdivu a nehynoucí slávy také 140 kreditů.

pozn.: Lovu o korunu Himálaje se může zúčastnit úplně každý návštěvník sportovního centra HeatPraha, včetně jeho instruktorů, majitelů, ředitelů a jejich rodinných příslušníků. HEAT se pro účely hry počítá jako jedna aktivita bez ohledu na zaměření lekce (Spalovací, Klasická, Začátečníci…)

O Koruně Strašnické Himálaje

Filozofie H.E.A.T. Programu

H.E.A.T Program je virtuální výzva mezi Vámi a velkou horou. Přijměte ji a s jistotou zdolejte její vrchol. Znáte ten pocit, když po náročném a dlouhém stoupání stanete unavení ale šťastní na vrcholu hory? Když pak zavřete oči, ucítíte ve svém srdci KLID, NAPLNĚNÍ, RADOST a ÚCTU k sobě samému. Vy opravdu ještě váháte???
Na okamžik zavřete oči a nechte mysl volně plynout. Představte si, že jste na úpatí velké hory. „TO DÁM!“, řeknete si. Vydejme se tedy společně na cestu, během níž se můžete seznámit s celou paletou námi nabízených lekcí, napomáhajících rozvoji fyzické kondice i duševní pohody. Poznáte a naučíte se respektovat vlastní meze, naslouchat instinktům a pocitům, věřit svému tělu, mít úctu k vlastnímu srdci jako k nejlepšímu příteli a společně zdoláme i vzdálené štíty velehor.

Koruna Strašnické Himaláje

„Přestaňte už konečně snít a vydejte se s námi na cestu“. Poznejte SEBE. Prozkoumejte různé aktivity (H.E.A.T Program, Skupinové lekce nebo speciální aktivity). Vyzkoušejte lekce vedené různými instruktory.
Koruna Himálaje sdružuje 14 horských velikánů, koruna Strašnické Himálaje 14 neméně velkých sportovních výzev.