Pravidla používání benefitní karty MULTISPORT

Jsme partnerem firmy Multisport a akceptujeme benefitní kartu Multisport.

I když se chcete rezervovat na aktivity provozované ve sportovním centru a k úhradě lekce použijete kartu MULTISPORT, je nutné mít na vašem účtě v rezervačním systému dostatečný kredit (kauci). K tomuto opatření musíme bohužel přistoupit k opakovaným propadlý rezervacím.

Pouze v tomto případě se rezervace vytvoří a dojde k zablokování částky, která odpovídá hodnotě dle platného ceníku.

Lekci lze zrušit dle pravidel Provozního řádu, tedy 12 hodin před konáním lekce. Kredit bude opět vrácen na váš účet v rezervačním systému.

Před konáním lekce předložíte kartu MULTISPORT na recepci centra. Personál recepce provede evidenci vstupu pro společnost MULTISPORT a označí úhradu této konkrétní lekce jako „úhradu benefitní kartou“. V tuto chvíli se vám také převede zpět na váš účet v rezervačním systému zablokovaný kredit.

V případě, že se na lekci nedostavíte nebo ji zrušíte v termínu, který je v rozporu s Provozním řádem, bude na úhradu lekce použitý zablokovaný kredit. Společnost MULTISPORT nenese náklady za nevyužité rezervace.

V případě, že již nebudete dále používat k úhradě benefitní kartu a budete si přát kredit (kauci) na vašem účtě v rezervačním systému vrátit, kontaktujte Vedoucího centra. Domluvíme s vámi detaily vyrovnání kauce.

Děkujeme za pochopení.