Historie a Filosofie H.E.A.T Programu

Historie H.E.A.T Programu

Poprvé se kondiční chůzí, jako indoorovou  fitness  aktivitou, začali zabývat Max Grossi a Marika Moretti, dvě velmi uznávané osobnosti ve světě fitness. Poprvé byl celý program představen a zároveň i s ním unikátní Maxerrunner v roce 2000 na festivalu v Rimini, kde zaujal tisíce lidí. Rok 2002 byl startovní čárou, odkdy se neustále vyvíjely různé techniky kondiční chůze tak, aby splňovala všechna zdravotní doporučení. Díky své jedinečnosti a účinnosti se H.E.A.T. Program stal fenoménem, který se během neuvěřitelně krátké doby dostal do mnoha dalších zemí a neustále se rozvíjí dále.

Filosofie H.E.A.T Programu

Ano, je to tak. I obyčejný pohyb, kterým chůze bezesporu je, může mít svou vlastní filozofii.

Filozofie H.E.A.T. Programu je svým způsobem vlastně duše pohybové aktivity. Filozofie z obyčejného cvičení či pohybu těla naprosto a zcela něco jiného. Dělá z obyčejné chůze životní styl. H.E.A.T. Program se stal životním stylem pro desítky tisíců lidí v České republice.  Hlavní myšlenkou H.E.A.T. Programu je nalezení vlastního cíle a k němu příprava individuální cesty k Vámi vytyčenému cíli. Každý z Vás kdo přicházíte na lekci H.E.A.T. Programu máte svůj cíl, možná si tuto aktivitu jen vyzkoušet nebo zhubnout nějaké to přebytečné kilo a nebo se jen tak odreagovat od vlivů každodenního stresu. Instruktor je tam pak od toho, aby Vám ukázal tu cestu, která je pro Vás ta nejideálnější a nejpohodlnější.

Pokud budete jen sedět a nic nedělat, k cíli nedojdete. Nikdy. Proto vykročte, udělejte ten první krok a ke svému cíli buďte každým dnem o krůček blíž. Záleží jen na Vás, jak dlouho Vám to bude trvat.

…H.E.A.T. Program se může stát i tvým životním stylem…