Pohybová výzva s aplikací Plus Care

Pro pohybové nadšence jsme spustili krokovou výzvu. Zasoutěžíme si mezi sebou, kdo toho každý měsíc nachodí víc.

Máte smartphone? Nebo dokonce i chytrý náramek/hodinky, které měří kroky? Paráda, pak máte vše, co potřebujete.

Nainstalujte si Plus Care – do výzvy se zapojíte razdva:

  1. Nejprve na kartě Zdraví propojte appku se svým zdrojem kroků: Apple Zdraví nebo na Androidu přes Google Fit, Garmin, Withings nebo Fitbit.
  2. Pak vyplňte v Profilu svůj e-mail a přidejte si nové členství naším unikátním kódem “heat10”. Hotovo! Teď už jen makat, makat, makat.

Podrobný návod tady.

Kroky se načtou 60 dní zpětně, tím tedy nevadí, když se každý z nás do soutěže zapojí v jiný den.

A co za to? Kromě zdravého těla a nějakých těch endorfinů každý měsíc Plus Care odmění 1 nejaktivnějšího chodiče. Čím? Nějakou dobrotou či vitamínem z e-shopu Pilulka.cz

Kroky se do aplikace odešlou při jejím otevření. Tím tedy vždy aktualizujete svou pozici v našem žebříčku. Ten můžete sledovat na kartě Přehled v Plus Care.

Plus Care je stále ve vývoji a její tvůrci moc ocení naši zpětnou vazbu. Na recepci najdete krátký dotazník (nebo zde) pro své hodnocení a případné podněty na zlepšení funkcí. Každý, kdo nám dotazník vyplní, dostane nějakou zdravou maličkost. Předem děkujeme za váš čas.

 

Kromě krokové výzvy doporučujeme appku využít i na to, aby za vás myslela na preventivní prohlídky – nastavte si připomínku v Kalendáři. Nebo si na kartě Lékaři vyhledejte nejbližšího praktika, zubaře či gynekologa.

To už si snadno osaháte a proklikáte sami za pár vteřin.

Doporučujeme vyplnit celý profil, aby vám appka ukazovala obsah na míru 🙂

Další info o appce najdete na webu.